Shikoni si kujdeset ky djalë për vëllain me sindromën Down (Video) – Lajmi.net
Shikoni si kujdeset ky djalë për vëllain me sindromën Down (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 14:13, 8 March 2017
Një në 700 fëmijë e kanë sindromën Down në U.S.A

Vëllai i madh është shumë i kujdesshëm dhe e mbron vëllain më të vogël i cili e ka sindromën Down, transmeton lajmi.net

Ai sigurohet që njerëzit të mos qeshin me të dhe të mos i thonë diçka të pasjellshme atij. Përveç kësaj, ai është shumë i afërt me vëllain dhe e respekton çdo gjë që ai bën.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: sindroma Down

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan