Shikoni se si riparon gati në perfeksion BMW-në e shkatërruar (VIDEO) – Lajmi.net
Shikoni se si riparon gati në perfeksion BMW-në e shkatërruar (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 18:31, 15 May 2017
Arthur Tussik është eksperti i riparimit të veturave i cili sfidon veten me vetura të shkatërruara pothuajse plotësisht.

Në videon në vazhdim shihet se si Arthur riparon një BMW pothuajse të shkatërruar plotësisht, transmeton Express.

Aty shihen aftësitë e jashtëzakonshme dhe kujdesi ndaj detajeve që e bëjnë këtë riparim të veçantë.

Fjalët kyçe: riparimi, Vetura

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan