Sela edhe një mandat  kryetar i Aleancës për Shqiptarët – Lajmi.net
Sela edhe një mandat  kryetar i Aleancës për Shqiptarët
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 16:14, 10 March 2018
Ziadin Sela është rizgjedhur në postin e kryetarit të Aleancës për Shqiptarët.

Për të kanë votuar të gjithë kandidatët e pranishëm në kongresin e parë të partisë i cili po mbahet në Tetovë.

Gjatë votimit ka pasur vetëm një votë kundër dhe asnjë të përmbajtur, raporton Tv SHENJA.

Fjalët kyçe: Ziadin Sela

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels