Sampdoria-Juventus, goli i parë (VIDEO) – Lajmi.net
Sampdoria-Juventus, goli i parë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 15:12, 19 March 2017
Juventus ka kaluar në epërsi ndaj Sampdorias me golin e Juan Cuadrados.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Juan Cuadrado, Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion