‘Sakrificat’ e meshkujve për t’i realizuar fotografi perfekte të dashurave – Lajmi.net
‘Sakrificat’ e meshkujve për t’i realizuar fotografi perfekte të dashurave
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:49, 5 August 2018
Jemi në epokën e internetit ku i kushtohet rëndësi shumë e madhe fotografive.

Rrjetet sociale janë të mbushura me imazhe nga më të ndryshmet, e shumë herë bëhet garë edhe për fotografinë më të mirë, shkruan lajmi.net.

Në Internet, janë publikuar disa fotografi të meshkujve të cilët bëjnë të pamundurën për të realizuar një imazh perfekt të të dashurës.

Rastet janë të shumta dhe tregojnë ‘sakrificën’ që bëjnë ata për hirë të dashurisë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO