Sa qindra mijëra euro fiton Noizy gjatë sezoneve verore? – Lajmi.net
Sa qindra mijëra euro fiton Noizy gjatë sezoneve verore?
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:30, 9 November 2018
Shpesh me shumë interes përcillen yjet e show-bizzit sa i takon jetës personale dhe se sa janë të ardhurat e tyre. Po Noizy sa para fiton? Jo çdo kush do të mund të tregonte se sa janë të ardhurat reale të tij, por reperi ama është treguar i sinqertë. E Noyzi shumën që e ka në bankë e ka deklaruar edhe publikisht në vitin 2016.

“Paguhem më shumë se 15 mijë euro për koncert”, pati deklaruar Noizy në emisionin “7 ditë pa Ermalin”.

Një shumë e paimagjinueshme, nëse kujtojmë se vetëm në muajin korrik. Pra vetëm në korrik, ai fiton plot 465 mijë euro.

Por edhe nëse llogarisim sezonin më të varfër për koncerte, në shtator apo tetor kur Noizy mund të ketë koncerte vetëm në fundjavë, 8 koncerte secili me nga 15 mijë euro llogariten ne plot 120 mijë euro./Zhurnal

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO