Rihanna befason me veshjen në “Coachella”, kështu fsheh kilet e tepërta – Lajmi.net
Rihanna befason me veshjen në “Coachella”, kështu fsheh kilet e tepërta
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:21, 16 April 2018
Këto ditë në Los Angeles po mbahet festivali i famshëm "Coachella".

Ky festival i përvitshëm bën bashkë në një vend emrat më të njohur nga bota e muzikës, shkruan lajmi.net.

Pjesë e festivalit ishte edhe ylli botëror Rihanna, e cila ka befasuar të gjithë me paraqitjen e saj në Los Angeles.

E veshur e tëra me ngjyrë kafe të lehtë, këngëtarja kishte mbathur çizme të gjata dhe me veshjen e gjerë mbulonte kilet e tepërta.

Rihanna është një prej artisteve e cila së fundi i është futur biznesit të grimit, duke lansuar linjën me markën e saj. /Lajmi.net/

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO