Reali i ofron Milanit para dhe këtë lojtar për Donnarumman – Lajmi.net
Reali i ofron Milanit para dhe këtë lojtar për Donnarumman
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSerie ASport 23:15, 16 June 2017
Real Madridi ia ka bërë gati ofertën Milanit për portierin Gianluigi Donnarumma.

Mbretërit në ofertën për Donnarumman, do t’ia ofrojnë Milanit para dhe portierin Keylor Navas.

Lajmi është bërë i ditur nga media spanjolle ‘AS’.

Një përfshirje në këtë marrëveshje do ta dëshironte edhe Navas, që me ardhjen e Donnarummas do të humbiste pozitën e titullarit./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2