Real Madrid po e rikthen yllin në skuadër – Lajmi.net
Real Madrid po e rikthen yllin në skuadër
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 16:21, 5 December 2018
Real Madrid po e rikthen një lojtar në janar.

Real Madridi ka mbetur i mahnitur nga forma e jashtëzakonshme e Andriy Lunin.

Portieri ukrainas është i huazuar te Leganes, ndërsa po tregon një formë tejet të lartë.

Real Madrid dëshiron që ta rikthej atë në janar edhe pse e kishte të huazuar deri në fund të këtij sezoni, përcjell “lajmi.net”.

Lunin arriti mbrëmë që ta kualifikoj Leganes në rrethin tjetër të Kupës së Mbretit, pasi priti penalltinë ndaj Rayo Vallecanos. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO