Ramos flet për raportet e tij me Ronaldon – Lajmi.net
Ramos flet për raportet e tij me Ronaldon
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 18:23, 4 December 2017
Sergio Ramos ka folur për raportet e tij me yllin e Real Madridit, Cristiano Ronaldo.

Jo pak herë kohëve të fundit në mediet në Spanjë ka pasur spekulime për një “ftohje” të raporteve mes tyre dyve.

Por, Ramos ka hedhur poshtë gjithçka duke thënë se mes tij dhe Ronaldos gjithmonë ka pasur raporte të mira, edhe pse ndonjëherë ndajnë mendime të ndryshme për gjëra të caktuara.

“Asgjë nuk ka ndodhur”, përgjigjet Ramos, përcjell lajmi.net.

“Besoj se mes meje dhe Ronaldos gjithmonë ka pasur një shoqëri të mirë. Jemi dy lojtarë me karakter, me mendime të ndryshime, por veprojmë në të njëjtin drejtim. Ndonjëherë ne mund të kemi mos përputhje në mendime”, ka shtuar mbrojtësi spanjoll./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball