Qeni që s’ndalon së qeshuri (FOTO) – Lajmi.net
Qeni që s’ndalon së qeshuri (FOTO)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 23:43, 17 July 2017
Ky qen nuk ndalonte së qeshuri pasi duke gërmuar në kopsht kishte gjetur një palë proteza dhëmbësh.

Pandora po luante jashtë kur pronari Lucas Alves Magalhaes e thirri brenda. Ai, nuk ia kishte idenë për atë që do të shihte.

“Nuk e kisha idenë se ç’po bënte dhe e thirra. Kur ia ngrita kokën, vdiqa së qeshuri”, tha ai për “The Dodo”.

Në vend të gjuhës që nxjerr zakonisht jashtë, Pandora kishte marrë një imazh të ri falë protezave të dhëmbëve që ajo kishte zbuluar.

Pasi i shkrepi disa foto, Magalhaes i hoqi protezën nga goja.

“Një çift i vjetër banonte këtu para meje, dhe mendoj se mund të jenë të tyret” tha ai, duke shtuar se mbase ata kanë ndërruar protezat dhe i kanë groposur të vjetrat në kopsht.

Fjalët kyçe: Qeni, qeni që qesh

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble