Publikohet ‘No Kiss’ nga Baby G dhe Fero (Video) – Lajmi.net
Publikohet ‘No Kiss’ nga Baby G dhe Fero (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:15, 17 July 2017
Është publikuar kënga më e re nga Baby G.

Ky projekt muzikor vjen në bashkëpunim me Feron dhe mban titullin ‘No Kiss’, shkruan lajmi.net

Për tekstin e kësaj kënge është kujdesur vetë Fero ndërsa është punuar nga On Records./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Baby G, Fero

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball