Profesionet më të këqija për vitin 2016 – Lajmi.net
Profesionet më të këqija për vitin 2016
Autori: Lajmi.net Kuriozitete 15:53, 29 December 2016
“CareerCast”, duke përdorur metodologjinë, analizon ndikimin në mjedis, të ardhurat, mundësinë për avancimin dhe 11 faktorë të ndryshëm të stresit, arriti në përfundimin se gjëja më e mirë që ju mund të bëni është një analizë e të dhënave, përcjell albinfo.ch.

Megjithatë, ky studim tregoi se profesionet më të këqija që ishin në gjendje për të zgjedhur këtë vit janë:

1.Gazetar,
2.Druprerës,
3 Punonjësit e fushës së transmetimit,
4.Di-Jay,
5, Ushtar me gradë të ulët,
6.Shitës në objektet e shitjes me pakicë,
7.Punëtor në agjenci reklamash,
8.Taksist,
9. Zjarrfikës.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO