Prishtina dhe Vëllaznimi marrin rezultate pozitive në gjysmëfinalet e para të Kupës së Kosovës – Lajmi.net
Prishtina dhe Vëllaznimi marrin rezultate pozitive në gjysmëfinalet e para të Kupës së Kosovës
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 16:15, 4 April 2018
Prishtina mundi Vushtrrinë, Vëllaznimi mori barazim 1:1 në Skenderaj ndaj Drenicës.

Janë mbyllur dy gjysmëfinalet e para të Kupës së Kosovës.

Prishtina mposhti Vushtrrinë si vendëse, 1:0, përcjellë “Lajmi.net”.

Drenica dhe Vëllaznimi luajtën baras në Skenderaj, 1:1.

Kësisoj, Prishtina dhe Vëllaznimi kanë përparësi para ndeshjeve të kthimit.

Prishtina-Vushtrria 1:0
Drenica-Vëllaznimi 1:1. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Prishtna, Vëllaznimi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball