Prerja shkurt, modeli më i pëlqyer i pranverës 2017 (Foto) – Lajmi.net
Prerja shkurt, modeli më i pëlqyer i pranverës 2017 (Foto)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 1:31, 17 May 2017
Lobs&Bobs është modeli më i kërkuar këtë pranverë !

E kur mendon sa lehtë mund të mbahet, sa elegante dukesh ne një prerje të tillë dhe sa pak kosto nuk e vë në dyshim që kjo do të jetë dhe modeli yt.

Nëse prej kohësh jeni në kërkim të një ndryshimi, përse mos të jetë ky ! /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: floket e shkurta

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan