Pogba kthehet në Serie A? – Lajmi.net
Pogba kthehet në Serie A?
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:09, 13 July 2018
Paul Pogba mund të rikthehet në Serie A.

Paul Pogba mund të largohet nga Manchester United.

Mediat italiane parashikojnë rikthimin e mesfushorit në Serie A.

Pogba ka zgjuar interesim nga ish skuadra e tij Juventus, që shpreson në rikthimin e tij në Torino, gjatë këtij afati kalimtar të verës, përcjell “lajmi.net”.

Media të ndryshme italiane raportojnë se rikthimi i Pogbas në Juventus është më shumë se një sugjerim i zakonshëm i afatit kalimtar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO