Plagoset me armë zjarri futbollisti junior i Llapit, gjendja e tij është stabile – Lajmi.net
Plagoset me armë zjarri futbollisti junior i Llapit, gjendja e tij është stabile
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 16:35, 6 March 2017
Futbollisti i skuadrës juniore të Llapit, Ilir Pollomi, është plagosur gjatë ditës së sotme aksidentalisht në shkollën e mesme “Fan Noli” në Podujevë.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e klubit të Llapit, që i ka uruar shërim të shpejtë futbollistit, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Ai është plagosur me një armë zjarri në buzën e poshtme, derisa klubi i Llapit ka kërkuar që të zbardhen fajtorët e këtij rasti.

Gjendja e futbollistit është stabile dhe jashtë rrezikut për jetë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Ilir Pollomi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels