Pesë hakmarrjet më të rënda të grave ndaj burrave (Video) – Lajmi.net
Pesë hakmarrjet më të rënda të grave ndaj burrave (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaFunKurioziteteLifestyle 15:44, 14 March 2017
Gratë dinë të hakmerren në format më të paimagjinueshme dhe atëherë kur më së paku e prisni, shkruan lajmi.net

Gjithmonë është thënë se gruan nuk duhet ta nervozosh, mirëpo duhet ta trajsosh me butësi dhe dashuri, sepse vetëm në këtë mënyrë mund të arrish qëllimin tënd.

Mirëpo, jo çdo mashkull e kupton këtë, prandaj edhe gratë kanë arritur kulmin me formën e tyre të hakmarrjes.

Ato hakmerren në dasmën tuaj të re, në fëmijët tuaj, madje edhe në kohën kur..mund të jeni president i një shteti të fuqishëm.

Në videon më poshtë do të shihni deri ku shkon shkalla e çmendurisë së grave, kur ato nervozohen skajshmërisht. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO