Për herë të parë, Tayna prezanton prindërit – Lajmi.net
Për herë të parë, Tayna prezanton prindërit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:33, 11 October 2018
Rep-artistja Tayna na ka njoftuar me prindërit e saj, për herë të parë.

Ajo postoi një foto në instastory nga darka me nënën dhe babanë.

’Darkë me mamin dhe babin’, shkroi Tayna transmeton prive.al.

Kujtojmë që kënga e saj e fundit është ‘Doruntina’ e cila po merr klikime të shumta në youtube.

Tayna u bë e njohur me ‘Columbiana’ në duet me Don Phenom.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO