Pas vallëzimit, publikohet momenti kur Roberti e kap te këmbët Fatos Kryeziun – Lajmi.net
Pas vallëzimit, publikohet momenti kur Roberti e kap te këmbët Fatos Kryeziun
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:58, 7 December 2017
Janë kapur në një moment.

Robert Berisha dhe Fatos Kryeziu ishin pjesë e emisionit festiv që u xhirua, të emisionit ‘Op Labi Party’, shkruan lajmi.net

E në një video, dyshja shihet se vallëzojnë bashkë valës.

Por, më interesant është moment kur Roberti kap Fatosin në mënyrë shumë interesante.

Padyshim që kjo video qesharake u shoqërua me shumë të qeshura nga fytyrat tjera publike që ishin prezentë./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Fatosi, Roberti

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels