Para vdekjes i premtoi se do ta realizonte ëndrrën, shikoni çfarë ka bërë… – Lajmi.net
Para vdekjes i premtoi se do ta realizonte ëndrrën, shikoni çfarë ka bërë…
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 8:24, 22 October 2017
Tristan Marshall Regan-it kishte vdekur babai para tre viteve.

Derisa po jetonin vitet e martesës prindërit e tij, e ëma kishte një ëndërr që të bënte veshje për vajza, duke u frymëzuar nga modelet dhe filmat që ajo donte, shkruan ntd.tv, transmeton lajmi.net

Ajo kishte kujdesur vitet e fundit për burrin e saj dhe nuk kishte pasur kohë t’i kushtonte ëndrrës. Megjithatë, ajo i premtoi para vdekjes se do ta bënte ëndrrën realitet.

Ajo e mbajti premtimin e saj, duke derdhur të gjithë energjinë dhe dashurinë mbi punën. Çdo veshje e saj është unike.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO