OnePlus 6, zbulon çmimin dhe detajet teknike – Lajmi.net
OnePlus 6, zbulon çmimin dhe detajet teknike
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 8:44, 14 May 2018
Amazon Gjermania me sa duket ka zbuluar aksidentalisht OnePlus 6 .

WinFuture ka zbuluar smartfonin përpara paraqitjes zyrtare të saj të mërkurën në katalogun e kompanisë së porosive online. Atje, përveç fotove me rezolucion të lartë, u gjetën të dhënat teknike dhe çmimet zyrtare.

6,3-inch AMOLED ekran me një rozulicion 2280 nga 1080 pixels (19: 9). Qualcomm Snapdragon 845, gjashtë gigabajt RAM dhe 64 ose 128 gigabajt memorie të brendshme janë instaluar. Edhe pse OnePlus gjithashtu njoftoi paraprakisht një model 256 gigabajt me 8 gigabajt RAM, Amazon nuk e listoi atë.

Kështu modeli 64-Gigabyte do të kushtojë 519 euro, për 128 gigabajt 569 euro.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO