Oficerët e policisë e thyejn dritaren e makinës për të shpëtuar foshnjën që ishte brenda (Foto/Video) – Lajmi.net
Oficerët e policisë e thyejn dritaren e makinës për të shpëtuar foshnjën që ishte brenda (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 0:30, 19 May 2017
Ky është një moment mjaft tronditës, pasiqë policët janë të detyruar të thyejn dritaret e makinës për të shpëtuar një fëmijë

Foshnja ishte lën vetëm në veturën për më shumë se 40 minuta nga prindërit e saj në Dongguan të Kinës, ndërsa çifti kishte shkuar në treg.

Sipas njoftimeve, kalimtarët e panë fëmijën pasi u zgjua dhe filloi të qante për prindërit e saj, transmeton lajmi.net.

Më pas aty u afruan aty dhe për të nxjerrë fëmijën u detyruan të thyenin dritaren e makinës për t’a marrë fëmijën. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: fëmija, Kinë, Policia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble