Nuk e keni parë: Momenti i lëndimit të Haye, pas të cilit Bellew fitoi me lehtësi (VIDEO) – Lajmi.net
Nuk e keni parë: Momenti i lëndimit të Haye, pas të cilit Bellew fitoi me lehtësi (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 12:37, 5 March 2017
Në Twitter është postuar një video ku shihet se si David Haye e lëndon këmbën e djathtë në ring, gjë e cila ndryshoi sfidën dhe ia lehtësoi fitoren Tony Bellewt.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6  

Fjalët kyçe: David Haye, Tony Bewell

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan