Njihuni me dy vjeçarin Hasan Pretreni (Foto) – Lajmi.net
Njihuni me dy vjeçarin Hasan Pretreni (Foto)
Autori: Lajmi.net FunNacionaleRrjetet Sociale 13:09, 13 October 2016
Edhe Hasan Preteni dikur ishte fëmijë. Ndonëse ishte dy vjeç, dëshira e tij ishte që të rrinte në krahët e së ëmës.

Biond e pak topolak si sot, Hasan Preteni e ka publikuar një fotografi kur ishte me pak se dy vjeçar, shkruan lajmi.net.

Fotografia, që duket në të cilën është e pranishme edhe një pjesë e familjes është publikuar në rrjetin social facebook, nga ish kreu i Agjencisë Kundër Korrupsionit, Hasan Pretni. “Pa i mbushur dy vjet”, thuhet në përshkrimin e fotografisë të bërë nga Preteni.

Prej që është larguar nga Agjencia, Preteni është shumë aktiv në këtë rrjet social. /Lajmi.net

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO