Një Shën Valentin si ky për ish të dashurën e Majkit – Lajmi.net
Një Shën Valentin si ky për ish të dashurën e Majkit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:51, 14 February 2018
Ish e dashura e reperit Majk nuk ka pasur asnjëherë një Shën Valentin më të bukur se ky i sotmi.

Kjo për faktin se dashurinë më të madhe të saj, djalin Roan e ka pranë vetes, shkruan lajmi.net

Sot kur të gjithë po urojnë dashuritë e tyre në këtë datë të veçantë për çiftet ishte Majlinda ajo e cila ka publikuar një imazh të djalit të saj i cili është rritur shumë.

Pa Majkin dhe asnjë dashuri të re duket se Majlinda po mjaftohet me ngrohtësinë e Roanit dhe s’ka çfarë t’i duhet tjetër njëherë për njëherë./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO