Një muaj para dasmës, këtë gjë po e bën Afërdita dhe i fejuari i saj – Lajmi.net
Një muaj para dasmës, këtë gjë po e bën Afërdita dhe i fejuari i saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:05, 17 May 2018
Afërdita Dreshaj është modele shumë e komentuar në shtypin rozë.

Ka tash e një kohë prej kur ajo është larguar prej trojeve shqiptare dhe po jeton pranë të fejuarit të saj, shkruan lajmi.net.

Afërdita dhe i fejuari çek, Jakub Kindl kanë bërë publike edhe datën e martesës, e që është 29 qershori.

Tashmë kanë filluar përgatitjet e dasmës, por krahas tyre ata po përgatiten edhe për të pasur linja perfekte trupore.

Në një video që ka postuar Afërdita në llogarinë e saj në Instagram, ajo shihet duke ushtruar bashkë me të fejuarin në palestër. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO