Një muaj pa personin e zemrës, Kida bën dedikimin emocional – Lajmi.net
Një muaj pa personin e zemrës, Kida bën dedikimin emocional
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:19, 24 October 2018
Sot një muaj këngëtarja Kida është përballur me një goditje të rëndë.

Më datë 24 të muajit shtator,Orhidea Latifi-Kida humbi personin e zemrës, gjyshen, shkruan lajmi.net

Sot kur u bë një muaj prej kur ajo ka ndërruar jetë, këngëtarja simpatike i ka bërë dedikimin emocional pranë postimit të fundit.

‘’ Një muaj pa ty Nana, më mungon fytyra jote e bukur, më mungon gjithçka e jotja. Mendja ime më thotë se tani je në një vend të mahnitshëm. Ti e di sa shumë të dua por ndoshta nuk e di sa shumë më mungon’’, ishin fjalët e saj plot dhimbje./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO