Në Suedi një sulmues me thikë qëllohet nga policia – Lajmi.net
Në Suedi një sulmues me thikë qëllohet nga policia
Autori: Lajmi.net BotaLajme 15:08, 12 September 2017
Agresori i cili pasi ka thyer xhamat e një restoranti në qendër të qytetit Trelleborg ka vazhduar të ecë drejt një parku të mbipopulluar me thikë në dorë, ku është neutralizuar nga policia

Është qëlluar nga policia një person me thikë në dorë dhe i cili përhapte kërcënime përreth në mes të bulevardit në qytetin Trelleborg të Suedisë, raporton Anadolu Agency (AA).

Zëdhënësja e drejtorisë së policisë Trelleborg, Anna Göransson, në një deklaratë ka bërë të ditur se agresori i cili pasi ka thyer xhamat e një restoranti në qendër të qytetit ka vazhduar të ecë drejt një parku të mbipopulluar me thikë në dorë. Ai është neutralizuar nga policia duke u qëlluar në këmbë në mes të bulevardit.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy