Ndodh në Kosovë: Futbollisti kërcënon lojtarin kundërshtar me thikë në fyt! – Lajmi.net
Ndodh në Kosovë: Futbollisti kërcënon lojtarin kundërshtar me thikë në fyt!
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 10:13, 15 May 2017
Ndeshja Drita-Hajvalia nuk ka kaluar pa probleme.

Pas ndeshje mbrojtësi i Hajvalisë, Valon Avdullahu, ka thënë se lojtari i Dritës, Dren Gashi pas ndeshjes me thikë në dorë ka hyrë në zhveshtore dhe e ka kërcënuar.

Ai thotë se rastin e ka lajmëruar në polici.

“Pas ndeshjes ia dhashë dorën dhe u përshëndetëm. Kur shkuan në dhomat e zhveshjes ai erdhi me thikë dhe më kërcënoi, ma futi thikën në fyt”.

“U shokova pasi nuk kisha përjetuar diçka të tillë më parë. Rastin e kam lajmëruar në polici dhe kam bërë padi ndaj Dren Gashit. Tani rasti u mbetet atyre”, ka thënë Avdullahu për “GazetaOlle.com”.

Ndeshjen e fitoi Drita me rezultat 2:0.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Futbolli Kosovar

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy