Ndodh edhe kjo! Asaj i lejohet të fle me këdo që e pëlqen, por ai duhet t’i qëndrojë asaj besnike – Lajmi.net
Ndodh edhe kjo! Asaj i lejohet të fle me këdo që e pëlqen, por ai duhet t’i qëndrojë asaj besnike
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 0:36, 16 February 2017
Një artiste e make-up është e lejuar nga i saj që ta tradhtoj atë duke shkuar me djem tjerë-përderisa i dashuri i saj duhet t’i qëndrojë asaj besnik, përndryshe ajo e kërcënon se do të ndahet nga ai.

Beatrice Gibbs 22 vjeçare thotë se ajo është lejuar të flejë me 5 meshkuj të ndryshëm që kur ka filluar lidhjen zyrtare me 27 vjeçarin Adam Gillet.

Por, i dashuri i saj nuk është i lejuar që të flejë me gra tjera. Ai thotë se këtë gjë e ka lejuar pasi nuk dëshiron që ajo ta braktisë, shkruan The Sun, transmeton Indeksonline.

“Kjo është një situatë perfektë. Unë kam të dashur dhe e dua atë, por gjithashtu është mjaftë argëtuese sepse unë mund të takohem me meshkuj tjerë kur të dua”, ka thënë ajo.

“Disa njerëz mund të mendojnë se unë vetëm po e mashtrojë vetën dhe shumë shpejt kjo gjë do të përfundojë, mirëpo në fakt ne jemi shumë të lumtur me njëri tjetrin dhe po na shkon shumë mirë”, ka shtuar më tej ajo./Indeksonline/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO