Ndërron jetë legjenda e filmit – Lajmi.net
Ndërron jetë legjenda e filmit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:12, 14 February 2018
Aktori legjendar Charles Bronson ka ndërruar jetë në moshën 81 vjeçare në një spital në Los Angelos.

Ai bëhet me dije se kohët e fundit ka qenë shumë sëmurë dhe kishte javë që ishte në spital.

Në momentet e fundit të jetës ai ka pasur pranë, bashkëshorten e tij. Bronson në karrierën e tij 50 vjeçare ka luajtur në mbi 90 filma.

 

 

Fjalët kyçe: Charles Bronson

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan