Mourinho dërgon një përforcim të madh në Inter – Lajmi.net
Mourinho dërgon një përforcim të madh në Inter
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:34, 6 December 2017
Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho i gatshëm ta përforcojë ish ekipin e tij nga Serie A.

Jose Mourinho është i gatshëm t’i dhurojë ish skuadrës së tij, Inter, një përforcim të madh nga Manchester United.

“Corriere dello Sport” raporton se Mourinho është i hapur për të negociuar një shkëmbim mes Juan Matas dhe Joao Marion.

Por, drejtuesit e Interit kanë një propozim të ri, përcjell “lajmi.net”.

Në vend të spanjollit, ata preferojnë që në ofertë të jetë mesfushori ofanziv armen, Henrikh Mkhitaryan. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper