Montella tregon objektivat e Milanit për këtë sezon – Lajmi.net
Montella tregon objektivat e Milanit për këtë sezon
Autori: Lajmi.net Serie ASport 22:26, 29 July 2017
Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella ka kërkuar nga tifozët që të mos jenë euforik para fillimit të sezonit.

Sipas tij, skuadra e ka synim të kualifikohet në Champions League, transmeton lajmi.net.

“Marrëeshja me klubin është që të punojmë, dhe tifozët të mos entuziazmohen”, tha Montella.

“Ne duhet të arrijmë objektivën tonë, që të kualifikohemi në Champions League. Nëse kjo nuk ndodhë do të ishte dështim”, përfundoi trajneri i Milanit. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Milan, Montella

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool