Mirsa Kerqeli uron publikisht bashkëshortin, me rastin e ditëlindjes – Lajmi.net
Mirsa Kerqeli uron publikisht bashkëshortin, me rastin e ditëlindjes
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:35, 29 August 2018
Sot ka festë në familjen e Mirsa Kerqelit.

Kjo pasi bashkëshorti i saj, Graniti, feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net

Këngëtarja e njohur ka zgjedhur që edhe publikisht ta uroj njeriun e jetës ndërsa ka zgjedhur dy imazhe të bëra kollazh.

”Urime ditëlindjen dashuria ime”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Mira sa i përket projekteve muzikore ka qenë e shkëputur qe një kohë duke u marrë kështu me angazhime familjare.

Së fundmi ajo u rikthye me cover në duet me Butrint Rashitin./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO