Minibusi futet brenda një lokali në Prishtinë, dyshohet për të lënduar-Foto – Lajmi.net
Minibusi futet brenda një lokali në Prishtinë, dyshohet për të lënduar-Foto
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 9:03, 12 June 2018
Një aksident trafiku ka ndodhur në mëngjesin e kësaj të marte në Prishtinë.

Aksidenti ka ndodhur saktësisht afër urës së Xhamisë së Llapit.

Klan Kosova mëson se 12 persona ishin brenda kombibusit, ndërsa raportohet për disa të lënduar.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO