Mësohet çfarë ndodh nëse Reali dhe Barca luajnë një sezon në Premierligë (FOTO) – Lajmi.net
Mësohet çfarë ndodh nëse Reali dhe Barca luajnë një sezon në Premierligë (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 21:06, 19 May 2017
Jose Manu në FIFA 2017 ka testuar Real Madridin dhe Barcelonën në La Liga.

Skuadra që dominojnë Premierligën, nuk kanë dhënë rezultate të mira në Premierligë, së paku në FIFA 2017, ku Barcelona renditet në vendin e dytë, ndërsa Real Madrid në vendin e shtatë./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy