Me puthje në buzë, Rita Ora uron Beben për nominimin në “Grammy Awards” – Lajmi.net
Me puthje në buzë, Rita Ora uron Beben për nominimin në “Grammy Awards”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:02, 7 December 2018
Sot janë publikuar emrat e të nominuarve për ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Grammy”.

Dua Lipa dhe Bebe Rexha janë dy artistet shqiptare që kanë arritur të nominohen në mesin e shumë emrave të njohur të industrisë së muzikës, shkruan lajmi.net.

Dua u nominua në dy kategori, kurse Bebe në kategorinë “Artistja më e mirë e re”, lajm ky që ka bërë me lot të dy këngëtaret shqiptare.

Përmes një fotografie ku shfaqet duke u puthur në buzë, Rita Ora ka uruar Beben, duke i dëshiruar fat në këtë ceremoni.

“Krenare me ty Bebe Rexha, paç fat në shkurt”, ka shkruar Rita. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO