Mbi 250 pjesëmarrës mahnitin Stacionin Qendror të Belgjikës – Lajmi.net
Mbi 250 pjesëmarrës mahnitin Stacionin Qendror të Belgjikës
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:32, 4 December 2017
Nuk ka asgjë më të lehtë për tërheqje të vëmendjes..

Një organizim i tillë duhet shumë kohë dhe përkushtim, megjithatë vullneti i këtyre njerëzve duket se ka thyer çdo limit, shkruan lajmi.net

Më shumë se 250 njerëz kanë qenë pjesëmarrës në një flashmob i cili është mbajtur në orët e mëngjesit në Stacionin Qendror në Antwerp, Belgjikë.

Shikojeni performancën e tyre unike në videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO