Maskohen si kukulla për t’i frikësuar njerëzit, shikoni reagimet e tyre – Lajmi.net
Maskohen si kukulla për t’i frikësuar njerëzit, shikoni reagimet e tyre
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 23:18, 11 October 2018
Kamerat e fshehura janë mbase ato videot që na bëjnë të qeshim më shumë.

Ato na bëjnë të qeshim shumë, sidomos me mënyren se si reagojnë personat që janë “viktima” e kamerës së fshehur, transmeton lajmi.net.

Video më poshtë ka të bëj me dy persona që maskohen sikur kullua që janë në butike për ti frikësuar njerëzit. Dhe e bëjnë mjaft lehtë.

Ata arrijnë ti frikësojnë mjaft persona të cilët nuk ia kishin idenë më të vogël se brenda tyre mund të kishte njeri.

Reagimet e tyre janë mjaft qesharake. Për më shumë shikojeni videon. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO