Majlinda u bë nënë por ky reagim i Majkut është për t’u habitur (Foto) – Lajmi.net
Majlinda u bë nënë por ky reagim i Majkut është për t’u habitur (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:22, 19 May 2017
Ka pothuajse një orë që kur bukuroshja Majlinda Zeka përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, ka treguar që ka sjellë në jetë djalin e saj dhe të këngëtarit Majk.

Por, ky i fundit, nuk ka bërë asnjë postim deri më tani lidhur me këtë çështje, shkruan lajmi.net

Ai në llogarinë Instagram para 30 minutave publikoi një foto të shkëputur nga klipi që lansoi dje. Në foto Majk mori urime për lindjen e Roanit.

Mirëpo, i habitshëm është fakti që ai i injoroi këto urime, por falendëroi vetëm ata që e uruan për këngën.

Se përse këngëtari po bën një gjë të tillë, e di vetëm ai!/Lajmi.net/

o si prej qiellit ti mu m’pike… #katile #majk #babastars … faleminderit kreitve 🙏🙏🙏

A post shared by MAJK / Kastriot Rexha (@majkaveli) on

Fjalët kyçe: Majk, Majlinda, Roan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown