Lorik Cana uron bashkëshorten për ditëlindje – Lajmi.net
Lorik Cana uron bashkëshorten për ditëlindje
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:35, 9 November 2018
Futbollisti i njohur, Lorik Cana vazhdon të jetë një emër mjaft i diskutuar në media.

Ish-kapiteni i Kombëtares është i martuar prej vitesh me bukuroshen italiane, Monika Cana, shkruan lajmi.net

Kjo e fundit feston sot (e premte) ditëlindjen, ndërsa ka marrë një urim të veçantë nga bashkëshorti i saj.

“Po Plaket”, janë fjalët e tij.

Lorik Cana, ka një familje të vogël dhe të mrekullueshme të cilët tashmë janë prindër të një djali të quajtur, Boiken. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO