Loja e re mjaft seksi, a mund të gjeni se cilat nga vajzat e ka gjoksin e vërtetë dhe cila nuk e ka (Foto/Video) – Lajmi.net
Loja e re mjaft seksi, a mund të gjeni se cilat nga vajzat e ka gjoksin e vërtetë dhe cila nuk e ka (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyleLoveSex 23:07, 4 July 2017
Një grup prej gjashtë vajzave qëndrojnë në një linjë vetëm në bikini për të parë se cila ka gjoskin e vërtetë dhe cila ka implante gjoksi.

Klipi i xhiruar në Amerikën e Jugut është klikuar shumë herë në internet dhe kë bër famë gjithandej.

Grupi prej gjashtë vajzave qëndron me shumë krenari në një skenë, ndërsa moderatori i prezanton ato te dy mysafirët për t’i gjetur se kush e ka të vërtetë e kush jo, transmeton lajmi.net.

Detyra e këtyre mysafirëve është bërë edhe më e lehtë kur brenda pak sekondave, vajzat kanë hequr bikinit për t’i gjetur më lehtë se kush i ka natyral.

Ështa komentuar shumë dhe është shikuar mjaft shumë kjo video. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Brazil, Femrat, Show

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball