Lind Beyonce, sjellë në jetë binjakë – Lajmi.net
Lind Beyonce, sjellë në jetë binjakë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:52, 18 June 2017
Beyonce Knowles dhe Jay Z kanë pritur në jetë binjakë – bën të ditur CNN.

Diva e muzikës pop dhe moguli i repit, të cilët u martuan në vitin 2008, janë po ashtu prindër të vajzës pesëvjeçare, Blue Ivy.

Lajmin për shtatzëninë, këngëtarja e kishte bërë të ditur në muajin shkurt përmes një postimi në Instagram, kur njoftoi se priste binjakë.

Ndërsa qe disa ditë janë duke qarkulluar thashethemet se ajo i ka sjellë në jetë fëmijët.

Sidoqoftë, burime të CNN kanë konfirmuar të dielën për ardhjen në jetë të binjakëve. Ndërkaq, pritet edhe konfirmimi zyrtar i çiftit të famshëm.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO