‘Lidhjet farefisnore’ publikohet nga Gold AG – Lajmi.net
‘Lidhjet farefisnore’ publikohet nga Gold AG
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:37, 11 October 2017
Ka disa ditë që reperi Gold AG ka paralajmëruar këngën ‘Lidhjet farefisnore’.

E ky projekt muzikor tashmë është publikuar për fansat e tij të shumtë, shkruan lajmi.net

Duke u nisur nga titulli, ky projekt flet për lidhjet farefisnore që po shkëputen dita-ditës, duke bërë një përshkrim të realitetit.

‘Lidhje farefisnore’ u shkrua nga vet Goldi, me muzikë nga Ervin Gonxhi dhe klipi nga Imagine Films./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gold AG, Lidhje Farefisnore

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball