Liberta ndryshon pamjen, ja çka u ka bërë flokëve (Foto) – Lajmi.net
Liberta ndryshon pamjen, ja çka u ka bërë flokëve (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:41, 21 April 2017
Është njëra nga prezantueset më të bukura shqiptare.

Liberta Spahiu ka habitur me pamjen e re që e ka bërë, pasi ka prerë flokët, shkruan lajmi.net

Përpos prerjes, ajo i ka ngjyrosur me ngjyrë të zezë.

Libi ka hedhur fotografi dhe video në Instastory ku ka ndarë bashkë me fansat ndryshimin e bërë dhe me stilin e ri, ajo po duket mjaft bukur!/Lajmi.net/

18072470_2283078898584265_773537192_n18035609_2283078888584266_1734462894_n

Fjalët kyçe: Liberta Spahiu

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion