Lëndohet Umtiti, Barca gjen zëvendësuesin e tij – Lajmi.net
Lëndohet Umtiti, Barca gjen zëvendësuesin e tij
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 21:36, 3 December 2017
Barcelona një ditë më parë jo vetëm që humbi dy pikë të rëndësishëm, por për dy muaj humbi edhe mbrojtësin Samuel Umtiti.

Umtiti pësoi një lëndim që e mban jashtë fushave për dy muaj.

Kjo ka bërë të ‘blaugranat’ të mendojnë menjëherë për zëvendësuesin e tij të mundshëm, për ta transferuar në muajin janar.

Siç shkruan ‘Marca’, në listën e Barcelonës janë tre emra për mbrojtjen.

Bëhet fjalë për Yerri Minan e Palmeiras, Mathtis de Ligt i Ajaxit dhe Inigo Martinez i Real Sociedadit./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Samuel Umtiti

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2