Lamtumirë Zidane, Real Madrid gjen trajnerin e ri – Lajmi.net
Lamtumirë Zidane, Real Madrid gjen trajnerin e ri
Autori: Lajmi.net La LigaSport 12:45, 8 February 2018
Florentino Perez dëshiron që Joachim Low ta zëvendësojë Zinedine Zidanen në fund të këtij sezoni.

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez dëshiron që Joachim Low ta zëvendësojë Zinedine Zidanen në fund të këtij sezoni.

Mediat spanjolle parashohin ndryshime në bankinën e “Los Blancos”, pas këtij stinori.

Dhe, Perez ka identifikuar strategun gjerman si zëvendësuesin ideal të francezit për sezonin e ri, përcjell “lajmi.net”.

Real Madrid është duke kaluar një sezon të vështirë pas eliminimit nga Copa del Rey dhe disavantazhit të madh ndaj Barcelonës në La Ligë. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble