Lamtumirë Real Madrid, Ronaldo merr ofertë prej 100 milionë euro në sezon – Lajmi.net
Lamtumirë Real Madrid, Ronaldo merr ofertë prej 100 milionë euro në sezon
Autori: Lajmi.net La LigaSport 11:54, 5 December 2017
"Ok Diario" raporton se Cristiano Ronaldo mund të largohet nga Real Madrid pas përfundimit të këtij sezoni.

Kina provon sërish blerjen e Cristiano Ronaldos.

“Ok Diario” raporton se ylli portugez mund të largohet nga Real Madrid pas përfundimit të këtij sezoni.

Nëse ai vërtetë vendos të largohet nga Santiago Bernabeu, në ‘tavolinë’ do të ketë edhe një ofertë rekorde nga Kina.

Një klub nga Kina është i gatshëm ta paguajë 100 milionë euro në sezon në mënyrë që ai të luajë në Kampionatin kinez të futbollit. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO