Lamtumirë Bayern Munich, Vidal kthehet në Serie A? – Lajmi.net
Lamtumirë Bayern Munich, Vidal kthehet në Serie A?
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:21, 17 April 2018
Arturo Vidal ka ofertë për rikthim në Serie A.

Milan ka identifikuar dy përforcime të mëdha, gjatë afatit kalimtar të verës.

Mediat italiane raportojnë se “Rossonerët” kërkojnë mesfushorin e Bayern Munichut, Arturo Vidal, dhe sulmuesin e Olympique Lyon, Memphis Depay.

Vidal dhe Depay janë dy emrat e kërkuara nga Milan për sezonin e ri, përcjell “lajmi.net”.

Milan kërkon përforcime për të krijuar ekip konkurrent për titull në Serie A. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO